1357-Z/40-BODY HAMMERS
Price:
1357-Z/40-BODY HAMMERS
https://www.sakkab.com/web/image/product.template/22896/image_1920?unique=5007b6f
(0 review)
13 sold in last 24 hours
غير متوفر للبيع
6 people are viewing this right now
  • العلامة التجارية
هذه التركيبة غير موجودة.
العلامة التجارية BETA
Request Special Price for Large Quantities
Details
مرجع داخلي
BE013570140
فئة منتج الموقع الإلكتروني
Files, Hammers, Punches, Chisel
الشروط والأحكام
Shipping: 2-3 Business Days
  • Long head 105mm
  • head dia 40mm x 35mm
  • long 290mm