KIKST308L20
Website Product Category
Mma Consumables
Terms and Conditions
Shipping: 2-3 Business Days
AWS A5.4-06 : E308L-16
SIZE : 2.0 MM
length : 250 mm
type for w elding of 18% Cr-8% Ni stainless steel